Poptejte nás o nabídku financování a pojištění.

Jsme akreditovaná a certifikovaná společnost Českou národní bankou pro poskytování úvěrů a pojištění motorových vozidel, a to v souladu s § 64 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru a zákona č. 170/2018 Sb., o distribuci pojištění a zajištění.

Pro podnikatele a podniky:

Operativní leasing – fenomén posledních let. Ale jak vybrat, abyste měli co nejvíce výbavy a zároveň platili co nejnižší splátku?

Nezvolíte-li si operativní leasing, zkuste účelový úvěr. Rozhodně se nebojte financování. Do karet Vám budou hrát nízké úrokové sazby (možnost levně si peníze půjčit), jistota plynoucí z vlastních neutracených peněz pro nenadálé situace a také ze stability financujících společností.

Pro financující společnosti:

Nechte si poradit se skladbou vozového parku. Rozumíme, že pro Vás je důležitá výbava vozů, ale je třeba myslet na jejich následný prodej po ukončení financování. Začíná se ale vždy výbavou, a ta musí být rozumná. Nelze financovat vůz, kterému vzhledem ke své třídě chybí zásadní prvky výbav. Takových přešlapů jsme byli svědky – čímž je jisté, že se dotyčný vůz bude opravdu špatně prodávat a v majoritě případů dochází k inzerci ceny pod nákupem vozidla. My zajistíme, že se Vám to nestane.

Kontaktujte nás na +420 737 321 306 / vojtech.vydra@vcarsconsulting.cz